Yükleniyor...

 
https://kaplander.com/wp-content/uploads/2019/04/faq-bg-transparent.png
2. KUŞAK

Aile Şirketi

Şirketimiz 1994 yılında babamız Yaşar KAPLANDER tarafından kurulmuştur.
2. KUŞAK

Aile Şirketi

Şirketimiz 1994 yılında babamız Yaşar KAPLANDER tarafından kurulmuştur.

Ahlakta en güzeli ortaya koyan, rahmet ve şefaat peygamberi, güvenilir tüccarların şehitlerle ve sıddıklarla beraber olacağını müjdeleyen, hayatının her evresinde müminler için örnek olan ve Allah kelamının tebliğcisi yüce Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v.)’e salat ve selam olsun.

       Hakkımızda

Ailemiz;

1978 yılında babamız Yaşar Kablander’in girişimiyle ticaret hayatına başlamıştır. 1994 yılına kadar küçük işletmeler ile farklı iş kollarında faaliyetlerini sürdürmüş olup, 1994 yılında biz çocukları ile birlikte Kaplander Tekstil Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile kurumsal kimliğe kavuşmuştur.

Kuruluşumuzdan günümüze kadar Tekstil sektöründe tedarik, pazarlama ve lojistik hizmetlerinde faaliyet gösterip, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi esasıyla güvene dayalı birliktelik ekseninde, en mükemmel şekilde yerine getirip sektördeki hak ettiğimiz yeri gururlanarak muhafaza etmekteyiz.

Dünya ticaretinin hızla dijitalleştiği günümüzde kardeşler olarak, yılların bize katmış olduğu bilgi, birikim ve müşterilerimizde oluşturduğumuz güven duygusundan güç alarak 2019 yılında e-ticaret ve bilişim alanlarında da hizmet sunmaya karar verdik. Bu vesileyle şirketimizin bünyesinde Kapexpres ve Kap bilişim firmalarını da kurarak, e-ticaret ve  bilişim sektörlerinde de iddialı ve başarılı bir hikaye yazmaya başladık.

       Hedeflerimiz

●Ülkemizde, kurumsal firmaların nesilden nesil’e sürdürülebilir başarı hikayesini yazmak.

●Vatanımıza katma değer oluşturacak ve ülkemizi dünya pazarıyla buluşturacak olan bilişim ve e-ticaretin amiral gemisi olmaktır.

●Önceliğimiz, müşterilerimizin güvenini kazanmak, talep ve isteklerini hızlı ve ekonomik metotlarla karşılayan, iletişim kuran, hizmet anlayışıyla müşterilerimize ailemizin birer üyesi olduklarını hissettirmektir.

●Büyük bir aile olabilmek için özveriyle çalışarak hedeflerimizi her geçen gün daha da büyütüp sürdürülebilir bir kurumsal kimlik oluşturmaktır.

https://kaplander.com/wp-content/uploads/2020/12/ILETISIM.png

KOLAYLIKLA BİZE ULAŞINTemasa Geçin

Şirketimizi ziyaret edin veya istediğiniz zaman bize bir e-posta gönderin. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Adresimiz
Mehmet Akif Mah. Çilenk Sk. No:13 Sultanbeyli İSTANBUL
Bizi arayın
+90 216 419 20 00
+90 531 264 82 53
Bize e-posta gönderin
info@kaplander.com
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Yaşar Kablander

YÖNETİCİ

Ahmet Kablander

SATIŞ DEPARTMANI

Musa Kablander

MUHASEBE DEPARTMANI

Enes Kaplander

CV AND AWARDS

Claire up close

 • Work experience
 • Consultancy ethic
 • Awards & Honours

Proactively envisioned multimedia based expertise and cross-media growth strategies. Seamlessly visualize quality intellectual capital without superior collaboration and idea-sharing. Holistically pontificate installed base portals after maintainable products.

 • 2000-2005
  Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.
 • 2005-2008
  Efficiently unleash cross-media information without cross-media value. Quickly maximize timely deliverables for real-time schemas. Dramatically maintain clicks-and-mortar solutions without functional solutions.
 • 2008-2019
  Completely synergize resource taxing relationships via premier niche markets. Professionally cultivate one-to-one customer service with robust ideas. Dynamically innovate resource-leveling customer service for state of the art customer service.

Collaboratively administrate turnkey channels whereas virtual e-tailers. Objectively seize scalable metrics whereas proactive e-services. Seamlessly empower fully researched growth strategies and interoperable internal or “organic” sources.

Credibly innovate granular internal or “organic” sources whereas high standards in web-readiness. Energistically scale future-proof core competencies vis-a-vis impactful experiences. Dramatically synthesize integrated schemas with optimal networks.

Interactively procrastinate high-payoff content without backward-compatible data. Quickly cultivate optimal processes and tactical architectures. Completely iterate covalent strategic theme areas via accurate e-markets.

Phosfluorescently engage worldwide methodologies with web-enabled technology. Interactively coordinate proactive e-commerce via process-centric “outside the box” thinking. Completely pursue scalable customer service through sustainable potentialities.

 • 2002: Objectively innovate empowered manufactured products whereas parallel platforms.
 • 2004: Holisticly predominate extensible testing procedures for reliable supply chains.
 • 2005: Dramatically engage top-line web services vis-a-vis cutting-edge deliverables.
 • 2009: Proactively envisioned multimedia based expertise and cross-media growth strategies.
 • 2012: Seamlessly visualize quality intellectual capital without superior collaboration and idea-sharing.
 • 2018: Holistically pontificate installed base portals after maintainable products.
İLETİŞİM FORMU

Bizimle
İletişime Geçin...

Her türlü öğrenmek istedikleriniz, merak ettikleriniz ve şikayetleriniz için buradayız. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için fikirlinize ihtiyacımız var..
Şikayetlerinizi bize, Memnuniyetlerinizi çevrenize ulaştırmanız ümidi ile 🙂

  Bize UlaşınMERKEZ
  Mehmet Akif Mah. Çilenk Sk. No:13 Sultanbeyli İSTANBUL
  info@kaplander.com
  Sosyal HesaplarımızBizi Takip Edin..
  Yenilikler ve güncellemeler için bizi takip edin...
  OFİSMerkez
  Mehmet Akif Mah. Çilenk Sk. No:13 Sultanbeyli/İSTANBUL
  KONUMLARIMIZBizi nerede bulabilirsiniz?
  https://kaplander.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
  Bizi Takip Edin..Sosyal Bağlantılar
  Yenilikler, duyurular ve güncellemeler için bizi takip edin..

  Desing By. 2020 © KapBilişim

  Desing By. 2020 © KapBilişim